drenaaz, taldmiku alused, taldmik

vundamendi ehitus

lintvundamendi ehitus

VUNDAMENDI EHITUS

Iga hoone eelduseks on kvaliteetne vundament! Meie Superkalluris oleme spetsialiseerunud erinevate vundamentide ehitamisele – rajame nii lint- kui plaatvundamente. Vundament täidab maja püstitamisel väga suurt rolli ning enne ehitustegevusega alustamist tuleks teha geoloogiline uuring ja projekt, et vältida hilisemaid ebamugavusi.

Vundamendiehitus algab korrektse mahamärkimisega geodeedi poolt. Seejärel eemaldatakse mulle ning siis juba vajalik süvend, kuhu rajatakse liiv- ja killustikalus, mille peale rajada taldmik. Järgmiseks paigaldatakse tehnovõrgud koos vee-ja kanalisatsioonisüsteemiga, lisaks vihmavee-ja drenaažisüsteem.

Pärast seda armeeritakse vundamendi taldmikud, põrandad, postid ja vahelaed. Järgnevad betoonitööd hõlmavad endas vundamendi taldmike, põrandaplaatide, postide, sillutiste ja müürivööde betoneerimist ja tihendamist. Viimaseks etapiks on  hüdroisolatsioonitööd koos soojustuse ja tagasitäitetöödega.

Hoone vundamendi püstitamisel küsi kindlasti nõu meie spetsialistidelt, aitame Teid vajalike uuringute ja projektide valimisel ning ehitame Teile vastupidava vundamendi “võtmed kätte” põhimõttel.

SUPERKALLUR.EU AITAB TEID

  • Geoloogiliste uuringute tegemisel
  • Teile sobiva vundamendi projekteerimisel
  • Lint- ja plaatvundamendi rajamisel
  • Vundamendisüvendi pinnasetöödel
  • Armeerimis- ja betoonitöödega

 

Vundamendi ABC

Kuidas ehitada kvaliteetset vundamenti...

+37256651119

KÜSI PAKKUMIST!

info@superkallur.eu

KÜSI PAKKUMIST!